Yep, I want to buy just the toy that comes in the kids meal, not the meal. how much would it cost for just one toy?|||I do that all the time, because the kids like the toys, and I don't want them to eat the meals all the time and they don't really care to either. . . . They usually charge me around $1.50 - $2.50, depending on the store. It's good to have a little surprise for the kids once in a while when I come home from work! Plus it's fun to collect them all!|||i dont think they'd let you do that =/
cant be sure tho|||I think it's like $ 1.99|||1 i ve done last ear|||it is about $1.25 just for the toy|||The price is usually @ $1.00|||its $0.99 or $1.99
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment